Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Trnavský kraj
Voderady

darf

Muž, 19, Trnavský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 02/09/2019 - 20:25
Hobby
Niečo o mne
Som obyčajný chalan, trošku menej rozprávam keďže som docela introvert. No keď už tak sa snažím aby to stálo za to. ? Nefajčím a to absolútne nič, ani obyčajne, ani elektronické a už vôbec nie vodné fajky.. príde mi to maximálne nechutné a túto absenciu by som vyžadoval aj od možnej priateľky. Taktiež vôbec nepijem alkohol.. mám na to svoje dôvody .. nevravím že aj ty nesmieš vôbec no bol by som rád keby čo najmenej.. Preto aj nemám rád nejaké divoké párty a podobné akcie, tam keď už sa dostanem tak jedine ako fotograf alebo kameraman keďže je to moja práca.. tak to jediné znesiem no to vravím o väčších akciách, nejaké študentské párty a podobné tak to ja vôbec nie. ? Tak ako som už spomínal, som fotograf a kameraman pre rôzne eventy, filmy a inú tvorbu.. snažím sa rozširovať stále pôsobisko ? Inak okrem toho milujem cestovanie, či už Slovensko alebo ďalej. Som tak trochu nadšenec do áut.. netvrdím že sa úplne význam ale mám rád poriadne auto proste ?. Tiež mám rád občas aj Pc hry, nie nesedim celé dni za Pc.. už dávno nie. Už len tak sem-tam rekreačne by sa dalo povedať. I ak som tak trochu kreatívny typ.. aspoň niekedy.. tak keď už mám tu umeleckú strednú za sebou tak by som asi aj mal byť ?. Zameraná na film. Inak čo také ešte o sebe.. nie som produkt pre modeling no nevyzerám nejak zle.. aspoň si to myslím, už posud sama ? A ešte tak trošku z hudby.. som docela soundtrackovo orientovaný, najmä Hans Zimmer ale aj iný.. no mám rád aj pop, sem tam nejaký ten rock, orchester ale aj rôzne kapely, niekedy mám chuť aj na asi technu dubstep by som to nazval .. tak kadečo, na čo je zrovna chuť.. jedine čo nemusím ázijská tvorba, aj Hudobná a najmä filmová (anime a podobne), tvrdšie žánre ako metal a iné.. No teda na to že som introvert a niekedy je ťažké so mnou hovoriť som toho dosť napísal, ani som si nevšimol ? Toľko asi ku mne.. viac sadkzvies keď sa opýtaš ?
Love
Koho hľadám
Vyzorovo nemusíš byť top modelka no ako každý chalan to len oceníme. Výškovo je mi to úplne jedno aj keď nižšie baby mám radšej, no ak máš aj 185 je to v pohode. Dlhé vlasy, stačí ak nemáš záľubu si ich každý týždeň dávať na inú farbu dúhy. Hlavne nech nefajčíš a to nič, to absolútne nenávidím na každom, alkohol no tak občas trošku prežijem aj keď to tiež nemusím. Viem, toto bude náročné nájsť takú kombináciu no nevzdávam sa. ? Z povahovych vlastnostií hľadám milé dievča, ktoré by malo pre mňa pochopenie a trpezlivosť (to hlavne). Priateľská, zábavná. Stačí ak nebudeš žiarliť, u mňa aj tak nemáš na koho ?. Hlavne hľadám vzťah ktorý bude mať zmysel, nehľadám jednorázovku ani niekoho len na sex. Hľadám dlhodobý priateľský a milostný vzťah. Proste hľadám priateľku, partnerku. Skúsenosti sú plus no nie podmienka.. ja nemám takmer žiadne takže ak ani ty nie nevadí, prídeme na to ?
Character
Charakteristika
Výška: 178
Váha: 70
Farba a typ vlasov: Hnedá
Farba očí: Modrá
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.