Blindr
sk cz si en

dblesko

Muž, 18
Registrovaný/á: 08/07/2024 - 20:11
Naposledny online: Dnes - 03:09
Košický kraj - Slovensko
Niečo o mne
Mám vášeň pre šport. Chodenie vonku je mojos obľúbenou činnosťou, umožňuje vám spojiť sa s prírodou a užívať si čerstvý vzduch. Stretnutia s priateľmi sú kľúčovou súčasťou vášho života, vážite si okamihy strávené spolu a väzby, ktoré vytvárate.
Koho hľadám
Ahoj! Som nadšenec športu, milujem vzrušenie zo súťaže a radosť z tímovej práce. Keď nie som na ihrisku, nájdeš ma užívať si prírodu, či už je to pokojná prechádzka v parku alebo túra lesom. Veľmi si vážim kvalitný čas s priateľmi a vždy som pripravený na dobrý rozhovor pri káve alebo zábavnú noc vonku. Hľadám niekoho, kto zdieľa moju lásku k dobrodružstvu a užíva si aktívne aj pokojné chvíle. Poďme spolu objavovať životné príležitosti!
Charakteristika
Výška: 191cm
Váha: 94kg
Vlasy: Čierna
Oči: Hnedá
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.