Blindr
sk cz si en

Fallen-Angel7

Žena, 23
Registrovaný/á: 25/11/2021 - 22:15
Naposledny online: 20/06/2022 - 22:24
Trnavský kraj - Slovensko
Niečo o mne
Verná,pracovitá, úprimná,nervák, rada varím,milujem turistiku.
Nechcem a ani nemám deti.Viem čo v živote chcem a za tým si idem. Som komplikovanejšej,ťažšej povahy,na klamstvo/neveru prijdem okamžite!❌Úchyláci, perverzáci a idioti ani nepíšte, okamžite blokujem!!❌ Chcem sa zoznámiť zo slušným chlapom na úrovni!! Som svojský typ ženy, so mnou je všetko iné vrátane vzťahu. Som oheň s vodou dohromady. Často používam sarkastický humor.
Koho hľadám
Podobný typ ako som ja, verného romantického muža, rozumovo vyspelého, nech vie čo chce a nenamotáva. Ideálne s môjho okolia.
Charakteristika
Výška: 160
Váha: 45
Vlasy: Hnedé,prefarbené na Červenú farbu
Oči: Sivo-modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.