Blindr
sk cz si en

Goofy Anděl

Muž, 29
Registrovaný/á: 26/03/2022 - 13:34
Naposledny online: Dnes - 09:25
Hlavní město Praha - Česko
Niečo o mne
Mým životním stylem je osobní rozvoj - meditace, rétorika, filosofie, psychologie. Dále mě zajímají sci-fi, vesmír, vojenství, stolní hry a videohry. Jde mi jenom o to jedno, o opravdovou lásku. Jsem akční a bezprostřední, nicméně preferuji konverzace více na úrovni a do hloubky.
Koho hľadám
Odvážnou samici, která se nebojí adrenalinu (třeba horské dráhy, pálivá jídla, otužování). Zajímá se o věci mezi nebem a zemí. Dále na ženách oceňuji orgány mezi ušima a mezi plícemi. A v případě shody v těchto oblastech by byl pak zájem i o věci mezi .... Bezdětná a chce děti. Forma vztahu bude přátelství s nevýhodami.
Charakteristika
Výška: 175
Váha: 70
Vlasy: Hnědé krátké
Oči: Modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.