Blindr
sk cz en
Ona hľadá jeho
Slovensko
Bratislavský kraj
Bratislava

houpacikonik

Žena, 25, Bratislavský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 22/12/2018 - 22:11
Hobby
Niečo o mne
instagram: houpacikonik olomouc - BRATISLAVA art Kazdy jsme tak trochu egoista. czech 180 cm nonsmoker Jsem ambiciózní bláznivý puntičkář, který miluje umění, nesnáší lež a přetvářky, občas si stále ještě lítá v oblacích a skáče do všeho po hlavě. Jsem vychovaná tak, že pokud něco chci, tak si to musím umět zařídit.
Love
Koho hľadám
Tak tu teď sama hledám svého gentlemanského prince na bílém koni. Kéž by byl inteligentní a měl tak dva metry. Btw. toho koně oželím, bude stačit jednorožec.
Character
Charakteristika
Výška: 180
Váha: Nevyplnené
Farba a typ vlasov: Nevyplnené
Farba očí: Nevyplnené
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.