Blindr
sk cz si en

hrusticka83

Žena, 41
Registrovaný/á: 05/04/2020 - 09:19
Naposledny online: 10/08/2021 - 09:48
Trenčiansky kraj - Slovensko
Niečo o mne
Občas jemne komplikovaná a celkom náročná, občas nervák a stresák, ale dobrého srdca, otvorená a občas až príliš priama a tak ďalej, a tak podobne.

A aby sme si ušetrili prípadné nedorozumenia, tak už môj nick ti prezradí, aký typ postavy som, čiže nie som guľa s nožičkami a ručičkami.

A som rozvedená - keďže takú možnosť na výber som tu nenašla, tak to píšem sem (a deti žiadne).
Koho hľadám
Spriaznenú dušu, niekoho pre koho budem bohyňa, kto ma bude milovať celým svojím srdcom, dušou, telom, bytím. Hľadám lásku, úprimnosť, čestnosť, nefaloš, dobrotu, otvorenosť, prirodzenosť, atď atď...

NEhľadám človeka, ktorý je v stave ženatý!
Charakteristika
Výška: 165
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Plavé vlnité dlhé
Oči: Hnedé
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.