Blindr
sk cz en
Ona hľadá jeho
Slovensko
Prešovský kraj
Prešov

Jenny&Viky

Žena, 34, Prešovský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 18/06/2019 - 13:52
Hobby
Niečo o mne
Som rozvedena a mam dcerku 3,5 roka. Som na ňu sama ale je to veľmi pekné, inteligentné ale špeciálne dievčatko.. je môj život.. vlastne druhá polovica mna.. ak onu neprejavis zaujem.. ani sa neobtazuj ozvať sa ???
Love
Koho hľadám
Nehľadám vzťah.. ani sex? na to by som nemusela ani sem chodiť.. hľadám niekoho kto má rád deti, a mal by čas nás občas vídať.. vážne kamaráta.. mužského pohlavia, pretože kamarátok mám dosť.. a malinka potrebuje trosku vidieť aj mužský vzor.. ??‍♀️ a časom až si budeme sympatickí navzájom... Kto vie?? ?
Character
Charakteristika
Výška: 178
Váha: 63
Farba a typ vlasov: Tnavo hnedé kučeravé
Farba očí: Tnavo hnedé
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.