Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Trnavský kraj
Blatná na Ostrove

kpz

Muž, 27, Trnavský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 14/01/2019 - 21:30
Hobby
Niečo o mne
Hmm, čo sem napísať o mne.. v skratke som chalanisko ktorého pred pol rokom začalo baviť trápenie v posilke a priberanie keďže som bol na tom ešte pred pol rokom biedne , tak to mám momentálne ako najväčšiu prioritu v živote, okrem toho ma baví turistika, objavovanie nových miest, raz za čas nejaká tá dnb párty, varenie (to má musí baviť keďže bývam sám ?) fotku si sem nechcem dať, môžem poslať nejakú na požiadanie v správe.
Love
Koho hľadám
Hľadám babu ktorá by mala podobné koníčky ako ja, nech sa stará o seba a aby som cítil v jej prítomnosti že som šťastný. Strašne sa mi nepáčia tlste baby, tak také budem ignorovať.. poprípade hneď blokovať.. fakt sa mi to hnusí na žene keď nevie nič iné okrem prejedania sa a potom vyplakava, že nie je so sebou spokojná.. a nič nespraví pre to aby na tom bola inak, maximálne si otvorí ďalšiu snikersku. ?
Character
Charakteristika
Výška: 190
Váha: 87
Farba a typ vlasov: Hnedé/krátke
Farba očí: Hnedé
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.