Blindr
sk cz si en

LostEm

Žena, 21
Registrovaný/á: 16/04/2022 - 12:18
Naposledny online: 09/03/2024 - 09:33
Trenčiansky kraj - Slovensko
Niečo o mne
Som introvertná, no empatická osôbka. Človek odo mňa môže čakať veľa lásky a pochopenia v akejkoľvek situácii. Určite sa o mne nedá povedať, že mám postavu štíhlu ako modelka, ale zase to nie je žiaden extrém. Rada spievam, hrám na klavír, čítam knihy a Prechádzam sa v prírode. Mám 19 rokov. V neposlednom rade by som rada podotkla, že som od narodenia nevidiaca, takže ak to vnímaš ako prekážku, môžeš môj profil rovno opustiť
Koho hľadám
Nejakého milého, chápavého a inteligentného chlapca na písanie, možno neskôr aj na stretnutie, ak si budeme rozumieť. Rada by som si našla niekoho na vážny vzťah, samozrejme sa však nebránim ani novým priateľstvám.
Charakteristika
Výška: 163 cm
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Dlhé hnedé
Oči: Modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.