Blindr
sk cz en
Ona hľadá jeho
Slovensko
Trnavský kraj
Trnava

Lucia.07

Žena, 14, Trnavský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 12/05/2019 - 20:13
Hobby
Niečo o mne
Som bláznivé dievča ponorené do svojich snov. Mám rada prírodu, prechádzky, spoločnosť, cestovanie, hudbu, vzdelávanie. Rada športujem, pečiem a hrám i na hudobnom nástroji. Som spoľahlivá, empatická, citovo a veriaci založená osoba. (Som katolíčka). Zozačiatku som menej komunikatívna, ale postupom času som dosť uvravená. Boh, spravodlivosť, láska, rodina a vzdelanie sú hlavnými bodmi v mojom živote.
Love
Koho hľadám
Pozorného a sympatického chalana s podobnými záujmami a vlastnosťami. Hlavne nefajčiara a veriaceho, ktorý rád športuje a bude ma brať takú, aká som.
Character
Charakteristika
Výška: 160
Váha: Nevyplnené
Farba a typ vlasov: Hnedé/špinavý blond
Farba očí: Zelenomodré
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.