Blindr
sk cz si en

Malicka 43

Žena, 45
Registrovaný/á: 10/12/2022 - 21:42
Naposledny online: 16/07/2024 - 20:49
Hlavní město Praha - Česko
Niečo o mne
Je těžké něco osobe napsat, tak aby to nevyznelo blbě, ? ale ráda chodím ven, výletuji, poslouchám hudbu, kouknu na pekny film, někdy dokážu den strávit aktivně jindy jen v poklidu. Jsem uprimna někdy až moc a každý u mě ví na čem je ?což okolí ne vždy přijímá kladne. Rada pecu jako nyni kdyz je čas vánoční ?vánoce prostě miluji ?
Koho hľadám
Zatím pokec, pak se uvidí kam nás řádky zavedou. Třeba na výlet či se projít s kavou v ruce. Určitě nehledám muže kuřáka,, a zadany muže už vůbec ne. Rada poznam veselého muže co se rád směje a nepokazi zábavu ?ví co chce..
Charakteristika
Výška: Nevyplnené
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Nevyplnené
Oči: Nevyplnené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.