Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Prešovský kraj
Sabinov

Marián Tomajka

Muž, 20, Prešovský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 13/06/2016 - 20:44
Hobby
Niečo o mne
Moje motto: Pracuj tvrdo a snívaj vo veľkom. Pracujem na sebe a postupne sa zdokonaľujem v tom čo ma baví. Veľmi ma bavia vlaky, som budúci železničiar, baví ma bedminton, posilovanie a cyklistika. Ak sa mi nedokážeš raz za čas ozvať, tak mi za to nestojíš. Nemám rád fajčiarky.
Love
Koho hľadám
Hľadám dievča v rozpätí od 16 do 21 rokov z okolia Sabinova, Prešova alebo Košíc, takú ktorá nefajčí, nepije, je rozumná, bude sa o neho zaujímať a bude ho mať rada taký aký je. :D Hľadám dievča pre spoločné trávenie voľného času napríklad bicyklovaním či prechádzkami, alebo ďalšími záľubami alebo činnosťami. Čím originálnejšia a kreatívnejšia budeš v čete o to lepšia bude komunikácia s tebou. :)
Character
Charakteristika
Výška: 185 cm
Váha: 75 kg
Farba a typ vlasov: Hnedé krátke
Farba očí: Hnedé
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.