Blindr
sk cz si en

mike adler

Muž, 47
Registrovaný/á: 04/12/2018 - 20:40
Naposledny online: Dnes - 02:26
Pardubický kraj - Česko
Niečo o mne
Normální chlápek, poslouchám hlavně pořádnou hudbu, což je rock a metal, na ženy jsem hodný, upřímný, nepodvádím, nepovyšuji se. Jsem prostě pohodář, vše se dá řešit v klidu. Mám rád přírodu, zvířata, výlety, kino, auta, historii aj.
Koho hľadám
Hledám ženu, která dokáže ocenit dobré vlastnosti a umí tolerovat ty horší. Pořád si nestěžuje, že nemá to nebo tamto. Dovede se radovat z maličkostí a nepotřebuje bydlet v paláci. Má ráda život v domě s větší zahradou, bazénem a s tím spojené různé práce a starosti. Už má třeba jedno dítě a ještě by jedno chtěla.
Charakteristika
Výška: 190
Váha: 95
Vlasy: Hnědé
Oči: Hnědé
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.