Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Prešovský kraj
Hanušovce nad Topľou

PeterS

Muž, 27, Prešovský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 21/08/2019 - 23:25
Hobby
Niečo o mne
Ahojte. V skratke povedané, kto bude chcieť tak ma môže spoznať, nemá význam tu rozpisovať všetko, veď od toho sú zoznamky, nie?
Love
Koho hľadám
Rad by som spoznal fajn holku v podobnom veku, aj keď na to veľmi nepozerám, lebo ak človek nájde sympatie tak vek je len číslo ale ideálne do 32. Zmysel pre humor je vítaný. Mala by vedieť čo chce do života a vedieť si život užívať. To ostatné nech už zariadí osud. Ak som ťa niečím oslovil, tak ma môžeš kontaktovať či už tu alebo na IG ktorý mám v profile. Pekný deň všetkým.
Character
Charakteristika
Výška: 169
Váha: 60
Farba a typ vlasov: Hnedé
Farba očí: Hnedé
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.