Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Bratislavský kraj
Ivanka pri Dunaji

Pištusko

Muž, 30, Bratislavský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 10/02/2019 - 21:24
Hobby
Niečo o mne
Tak v skratke. Mám rád pohyb. Či už je to fitko, nejaký šport, túra alebo cestovanie. Po novom som začal otužovať. Diskotéky ma už moc nelákajú radšej sadnem s mojimi na pivko a pokecám :) rád po večeroch pozerám seriály. Mám vlastnú firmu som si sám sebe pánom. Riadim sa svojimi pravidlami a vlastnými názormi.
Love
Koho hľadám
Hľadám ženu ktorá je zábavná a komunikatívna a nemá sa problém so mnou stretnúť a pokecať. Hľadám ženu ktorá nemá len samé reči a žiadne skutky. Hľadám ženu ktorá je rovnako šialená ako ja ? Hľadám ženu ktorá si ma bude vážiť a milovať ma aj napriek mojim nedostatkom. Veď predsa každý nejaké máme :)
Character
Charakteristika
Výška: 165
Váha: 64
Farba a typ vlasov: Dlhé čierne
Farba očí: Hnedé
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.