Blindr
sk cz si en

Sava282

Žena, 41
Registrovaný/á: 05/07/2022 - 21:30
Naposledny online: 06/07/2022 - 22:02
Nitriansky kraj - Slovensko
Niečo o mne
Som obyčajná baba, ktorá hľadá obyčajného chalana. Mám rada zábavu, stretnutia s priateľmi, prechádzky v prírode, bicykel, plávanie. Rada cestujem a spoznávam nové destinácie, rada varím a pečiem, hlavne keď je pre koho, ale rada sa tiež nechám rozmaznávať, keď mi má kto navariť.
Koho hľadám
Hladám vážnu známosť. A čo sa týka chlapov, hľadám milého, zábavného, úprimného sympaťáka, ktorý v živote vie čo chce. Ideálne nefajčiara a nealkoholika, ale občasná cigareta a alkohol nevadia. A ideálne človeka, ktorý miluje psov.
Charakteristika
Výška: 166
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Červené
Oči: Nevyplnené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.