Blindr
sk cz si en

Šimi395

Muž, 23
Registrovaný/á: 08/05/2017 - 20:38
Naposledny online: Dnes - 03:56
Trnavský kraj - Slovensko
Niečo o mne
Priaznivec tvrdšej elektronickej hudby, rád by som sa vyhol bezvýznamným a opakujúcim sa konverzáciam. Som typ človeka ktorý skôr počúva a odpovedá ako sa vypytuje, nie že by ma nič nezaujímalo ale nieje to zrovna moja silná stránka.
Koho hľadám
Povedal by som že nechcem veľa ale akosi je takých ľudí čoraz väčší problém nájsť. Hľadám niekoho s kým si budem rozumieť, nebude mu vadiť zo začiatku moja tichá spoločnosť a uprednostnil by som aby si bola staršia alebo aspoň v mojom veku, už ma nebaví počúvať sťažnosti dnešných pätnástok
Charakteristika
Výška: 178
Váha: Povedzme to tak že som na svoju váhu až moc vysoký
Vlasy: Čierne, dlhé + drdol
Oči: Hnedé
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.