Blindr
sk cz si en

SmutnoSmich

Žena, 37
Registrovaný/á: 17/10/2022 - 00:59
Naposledny online: Dnes - 12:37
Královéhradecký kraj - Česko
Niečo o mne
Lidé si myslí, že mám všechno, ale nevidí, že z toho pro mě důležitého mám pramálo.... souznění, přitulení, vášeň.... nejsem skromná a to je problém... chci vše -city, pocity, objetí, milování, klidně i medem malování..;). jsem ale velký požitkář s někdy až zvířecími instinkty, který je spalován velkou touhou po vášni....
Koho hľadám
Gentleman i zvíře, inteligentní, živočišný a přesto kultivovaný.....když se zavřou vrátka, ať jsou z nás zvířátka....:) Ale očekává se od tebe i možnost duchaplné konverzace ;)
Charakteristika
Výška: 169
Váha: 64
Vlasy: Dlouhé kaštanové
Oči: Modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.