Blindr
sk cz si en

Sofia123

Žena, 46
Registrovaný/á: 04/09/2021 - 09:29
Naposledny online: 04/09/2021 - 10:14
Trnavský kraj - Slovensko
Niečo o mne
Som introvertka skôr, ale v známej spoločnosti sa viem aj odviazať. Milujem knihy a hudbu, prevažne rockovú, rada chodím na koncerty. S kamoškami aj na pivo rada zájdem. Milujem zvieratá, skôr zbieram tie opustené, lebo jednoducho som taká, že ich neviem nechať na ulici. Milujem kvety, izbové aj vonku v záhrade. Nemám ale rada neustále kosenie akože trávnika :)
Koho hľadám
Obyčajného muža, nemám špecifikovaný žiadny typ. Musíme si sadnúť jednoducho, to sa ťažko hľadá a píše. Ja som veľmi tolerantný človek, jedine, nemusel by si fajčiť. Ja som bývalá fajčiarka a dosť mi to smrdí teraz.
Charakteristika
Výška: 168
Váha: 70
Vlasy: čierne dlhé
Oči: hnedozelené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.