Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Nitriansky kraj
Nové Zámky

ST4RVY

Muž, 20, Nitriansky kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 08/05/2017 - 20:33
Hobby
Niečo o mne
Jem, keď som hladný, spím keď som unavený a narodil som sa na svoje narodineny. Som umelec, perfekcionista, bývalý introvert, občas vtipný. Rád kreslím, chodím von, dizajnujem, hrám PC hry a pozerám na cute mačiatka. Som jedna veľká otvorená kniha, nediskriminujem a nesúdim. Som taktiež veľmi dobrý poslúchač, ale keď sa dostaneme k mojej obľúbenej téme, tak neviem prestať rozprávať. Musím podotknúť, že som entuziasta čierneho humoru a sarkazmu. A ako by nikdy-nestarnúci vypalovač Meky Žbirka s jeho závidenia-hodnou angličtinou povedal, I am tak trochu aj crazy...
Love
Koho hľadám
Inteligentnú babu, ktorá so mnou bude zdieľať názory a hobby. Pravdaže aj niekoho, komu sa dá zdôveriť, keďže lojalita je mojou silnou stránkou.
Character
Charakteristika
Výška: 1,96 m
Váha: 95 kg
Farba a typ vlasov: Tmavohnedá klasika
Farba očí: Hnedé
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.