Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Žilinský kraj
Liptovský Mikuláš

WarriorWings

Muž, 27, Žilinský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 29/07/2016 - 17:47
Hobby
Niečo o mne
Nechcem sa opisovať ako dokonalá bytosť pretože každý máme svoje dobré aj zlé stránky. Ale urobím ti o sebe ako takú predstavu v krátkosti. Som človek ktorý dokáže vnímať veci hlbšie než ostatní.Som milovníkom prírody,zvierat,športu,fantasy mythologickych filmov,histórie a verím v nadprirodzené veci ktoré sa nedajú racionáolne vysvetliť. Považujem sa za romantika ale aj perverzáka, verného a čestného človeka.V bare by si ma nikdy nenašla , tie časy ma už prešli, mam rád čajovne ,koncety, divadlá, letné kina, udalosti pri ktorých si aj niečo do života odnesieš a ostanú ti ,ako spomienka.Nepatrím medzi arogantné typy ľudí, a nad nikým sa nepovyšujem, svoj obraz o ľudoch si robím sám, v živote sú ľudia čo ti i len bezdôvodne odídu z tvojo života a druhý zas doňho bezdôvodne prídu, všetko je to cyklus života a zmeny v určitom vekovom období, nikto nemôže byť každým milovaný,.Sú jednoducho medzi tebou ľudia ktorí pri tebe budú stať a druhí ktorí zasa nechcú byť súčasťou tvojho života alebo ty ich súčasťou.
Love
Koho hľadám
Ženu s ktorou by som si určitým spôsobom rozumel,časom sa nebránim kadečomu ale všetko v rámci toho ako by sme si rozumeli a či by boli sympatie na oboch stranách a najlepšie keby vedela pekne somnou v konverzácií ladiť ,že sa vie zapájať a baviť na rôzne témy a je otvorenejšia osoba
Character
Charakteristika
Výška: 173
Váha: 72
Farba a typ vlasov: Nevyplnené
Farba očí: modré
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.