Blindr
sk cz si en

Bella7855

Žena, 40
Registrovaný/á: 14/12/2022 - 23:29
Naposledny online: 15/12/2022 - 08:29
Utah - United States
Niečo o mne
Talking about my self,I love friends and family, I am a fun person and make friends easily. I love life, love my family and still have some love to share with a special lady. Life can be lonely without someone...I am a person who is very real when it comes to life and its' issues. Am honest,kind caring,affectionate,good sense of humor,easy going,free thinker,trustworthy and respect the lives of other people.
Koho hľadám
Am looking for someone who is honest,kind caring,affectionate,good sense of humor,easy going,free thinker,trustworthy and respect the lives of other people.
Charakteristika
Výška: 188
Váha: 45
Vlasy: Black
Oči: Nevyplnené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.