Blindr
sk cz si en

Jozef zlatovsky

Muž, 30
Registrovaný/á: 09/12/2018 - 17:05
Naposledny online: Dnes - 22:01
Trenčiansky kraj - Slovensko
Niečo o mne
Som slušný pracujúci chalan , viac som introvert ako extrovert takže nejaké veľké spoločenské akcie nato ma není :)
Medzi moje travanie voľného času patrí hravanie šípok , prerabanie si auta :) a len take vozenie sa a spoznávanie okolia.
Úprimne ja a vzťahy nula bodov :) keďže moja povaha ako keby nepatrila do tejto doby tak mám trošku problém sa z nejakým dievčaťom zoznamit :) ale ako sa hovorí nádej umiera posledná :)
Koho hľadám
Hmm otázka koho hľadám , možno ani sám neviem ale tak okrajovo milé slušne dievča , žiadnu alkoholicku a podobne , dievca čo dokaze sama od seba aj napísať sms alebo zavolať , ktorá sa dokáže zaujímať o človeka ktorého má rada :) ono je to ťažko povedať koho hľadáme keď v konečnom dôsledku možno to čo nechceme nám bude vsetkym a budeme to milovať :) preto ak by si sa rozhodla po prečítaní týchto pár riadkov ozvať tak sa necham prekvapiť :) veď človek nikdy nevie :)
Charakteristika
Výška: 175
Váha: 70
Vlasy: Ryšavé / krátke
Oči: Modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.