Blindr
sk cz en
Ona hľadá jeho
Slovensko
Bratislavský kraj
Bratislava

Lucia Tóthová

Žena, 37, Bratislavský kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 06/09/2019 - 17:07
Hobby
Niečo o mne
Volám sa Lucia... Mám dvoch synov a bývam snimy u rodičov som rozvedená... Medzi moje zaľúbi patrí.... venujem sa deťom prechádzky knihy dobrý film v telke alebo v kine domáce práce varenie pečenie plávanie bicyklovanie a hudba to je môj život.
Love
Koho hľadám
Muža ktorému nevadia deti vie si vážiť ženu za to aká je....Vo vzťahu je potrebná dôvera, úprimnosť, láska, vernosť a komunikácia ta je úplne najdôležitejšia lebo snou sa da predísť zlým veciam...Bola by som rada keby aspoň z časti mal dotyční stochto niečo...
Character
Charakteristika
Výška: 163
Váha: 66
Farba a typ vlasov: Špinavý blond
Farba očí: Zeleno modré
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.