Blindr
sk cz si en

Michal_PD

Muž, 36
Registrovaný/á: 09/10/2022 - 12:26
Naposledny online: 10/10/2022 - 20:27
Trenčiansky kraj - Slovensko
Niečo o mne
Snaživý, spravodlivý, UPRIMNY, romantický, vášnivý spoločenský inteligentný všímavý ľahko uraziť teľný a dobrý človek ale zlom ľuďom viem aj ublížiť je na to pádny dôvod rád vychádzam z každým zmierenie a verím že všetko sa dá vydiskutovať normálne aj verím to že nie s každým
Koho hľadám
hľadám si dievča z ktorým budem zdieľať spoločný život až do smrti chcem úprimný vzťah založený na dôvere a vzájomnej úcte o svoju polovičku sa budem starať a rozmaznávať ju na oplátku očakávam úprimnosť a to ze si ma bude zato všetko nadosmrti vážiť ak takú nájdem budeme spolu šťastný ale už mi uhasina nadej no predsa to nevzdávam. ?
Charakteristika
Výška: 177
Váha: 75
Vlasy: Čierne
Oči: Hnedé
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.