Blindr
sk cz si en

Sarah541

Žena, 28
Registrovaný/á: 23/05/2024 - 12:45
Naposledny online: 25/05/2024 - 19:38
Colorado - United States
Niečo o mne
I am a sincere, honest, caring, kind, friendly very easy to get along with. I am, social, romantic, passionate, smart, intelligent, cool headed, adaptive, have a big heart. And i do believe in the truth and honesty. Because honesty is the only key to human success, and with honest, i believe in myself and my life is really based on truth, and its all about who i really am.
Koho hľadám
I am really looking for a man who’s completely honest and sincere about his words and feelings. A man who is ready for a long term relationship and ready to build up a family with someone real and honest as caring as i am. A marriage minded and family orientates man that i can devout all my life for.
Charakteristika
Výška: Nevyplnené
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Nevyplnené
Oči: Nevyplnené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.