Blindr
sk cz en
On hľadá ju
Slovensko
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica

SpiritFTW

Muž, 32, Banskobystrický kraj - Slovensko
Registrovaný/á: 12/08/2019 - 22:22
Hobby
Niečo o mne
Ahoj, v krátkosti o mne ... som pracujúci a aktívne žijúci mladý muž. Mám rád zvieratá, hlavne mačky a psov. Hudba a príroda je liek na moju dušu. Keď je pekne a je čas rad si vyrazím na túru či koncert. Rad cestujem a zabávam ľudí. Bývam sám, tak si hľadám príjemnú spoločnosť na dlhšie obdobie.
Love
Koho hľadám
Keďže som tak trochu introvert, primárne si hľadám sympatickú slečnu, čo je tiež introvert a má flexibilný voľný čas pre spoločné výlety a zážitky. Tak vyskúšaj a napíš mi, mozno si vyberiem práve teba ?
Character
Charakteristika
Výška: Nevyplnené
Váha: Nevyplnené
Farba a typ vlasov: Nevyplnené
Farba očí: Nevyplnené
Heart
MÁM ZÁUJEM
Chcem reklamu
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré cookies môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok. Podmienky používania.
© 2014 - 2019 Blindr - Všetky práva vyhradené.