Tc5467

Muž, 54
Registrovaný/á: 04/04/2024 - 03:11
Naposledny online: 20/05/2024 - 02:59
Adak - United States
Niečo o mne

Love to indulge in all that the city has to offer. love to learn and explore in all aspects of life. I am passionate (in and out of the bedroom). I wear my heart on my sleeve.
Love jazz, flamenco, live shows (music, theater, dance), day trips or weekend getaways as much as staying in. I love interior design, architecture and history (although not too intensely). Always up for anything really.
Koho hľadám
Looking for companionship and intimacy with a likeminded 45+ woman with potential for long term. Not interested in ONS. Sex is easy to find. It's the connection and all that comes with it that I seek. If it turns into a Monogamy would be a huge bonus. I'd love to grow emotionally and otherwise with the right person.
Charakteristika
Výška: Nevyplnené
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Nevyplnené
Oči: Nevyplnené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.