Blindr
sk cz si en

Willisens

Muž, 53
Registrovaný/á: 02/07/2024 - 15:09
Naposledny online: 13/07/2024 - 12:36
Nitriansky kraj - Slovensko
Niečo o mne
Po 30 rokoch manželstva som ostal sám. Hľadám trvalú partnerku na spoločné prechádzky, držanie sa za ruky pred zaspávaním, dlhé rozhovory pri zimných večeroch, ukončené vášnivým objímaním. Partnerku na výlety po okolí alebo do sveta, do kaviarne, alebo len tak večer sa prejsť na Dunajskej promenáde. Nehľadám slúžku, pestúnku, cukrárku, vorkoholikov, alebo inak permanentne zaneprázdnené duše, život je na to príliš krátky, aby sme ho riešili, treba ho žiť. Upratané mám vždy. Navariť piecť vyprať alebo kúpiť šaty, si viem, staral som sa roky dozadu nie len o seba. Robil som to aj minulosti a robím to aj teraz, považujem to za úplne normálne.
Koho hľadám
Nakoľko nikto nie je v mojich rokoch nepopísaný list pár vecí by polo fajn. Nemaj strach y lietania, dobre by bolo ak máš vodičský preukaz, nefajči, pitie len príležitostne, nebuď obézna, aj ja sa snažím držať si formu ako-tak. Ak niečo chceš povedz to hneď a priamo, ak niečo nechceš povedz to tiež. Bývať môžeš neskôr u mňa miesta je dosť. Samozrejme očakávam len to čo aj sám dávam.
Charakteristika
Výška: 178
Váha: 98
Vlasy: Čierne
Oči: Hnedé
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.