Blindr
sk cz si en

Wilson jnr

Muž, 54
Registrovaný/á: 26/05/2023 - 12:35
Naposledny online: 10/08/2023 - 03:24
Anchorage - United States
Niečo o mne
First of all I'm a fit fun, passionate gentleman, who is looking to shear life's adventures. I love music of all types, I like to play bridge, hike play tennis, and travel. I'm loving, kind, spontaneous & adventurous. ? I like to spend my free time with my friends. I love to have fun, to go to the cinema and the theatre, to visit museums and exhibitions. I like to travel and have rest outdoors as well. Personally, I am romantic, cheerful, full of love, with a lot of energy. I am an optimistic person who enjoys every day of my life. I'm driven to achieve the things that are important to me. I adore comfort and try to create it everywhere in my soul and in the places I live...
I'm a baptized Christian, I love helping people especially the less privileged and old people. I am a very focused and goal oriented person that also makes sure to enjoy life at the same time. I work very hard to get all the things I want in life but at the same time I love what I do, so I consider myself pretty lucky I think. I pride myself on being direct and honest with people, life's too short not to tell the truth..
Koho hľadám
I need a woman who is interesting to be with, who is firm of purpose, optimistic, generous, considerate, loyal, spontaneous and affectionate. It is very important to be mutually complementary, have mutual understanding, respect and love each other, be a support for each other, achieve our common goals and enjoy life..???
Charakteristika
Výška: 5.9
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Gray
Oči: Black
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.