Blindr
sk cz si en

Gtačko_

Muž, 19
Registrovaný/á: 08/09/2021 - 22:52
Naposledny online: Dnes - 11:57
Plzeňský kraj - Česko
Niečo o mne
Je mi 19 let a musím říct, že mám celkem smůlu na život,kvůli rodičům jsem musel ukončit střední školu a najít si práci a bydlení, což se naštěstí podařilo. Nejsem moc společenský, nicméně jsem šťastný, když si se mnou někdo prohodí pár slov. Když poznám (a to já fakt poznám), že to se mnou někdo myslí vážně a píše si se mnou rád, nedělá mi problém propsat si celý den(v případě všedních dnů až po práci) a nevadí mi vést konverzaci, otázek se dá vymyslet spousta :)
Další má plusovà stránka je ta, že dokážu člověka vyslechnout, když ho něco trápí, snažím se jakkoliv pomoct a věnovat mu času kolik bude potřeba. Patří to do mé povahy, takže pokud se zde najde človíček, který by si chtěl jen tak popsat nebo by potřeboval pomoct, jsem k dispozici, neváhej a piš.
Ještě bych se dokázal popsat několika slovy - přátelský, hodný, ohleduplný, dokážu leccos pochopit a nesoudím podle prvního dojmu nebo podle toho, co se od koho dozvím. Neřeším vzhled, každý jsme nějaký a jsme originál, protože kdyby jsme na světě byli všichni stejní, k čemu by to bylo? Dokázal bych ještě říct že mám i smysl pro humor, a jsem talent na to, abych někomu dokázal zlepšit náladu.
Takže pokud jsem tě zaujal, tak se neboj a napiš, určitě spolu najdeme něco, o čem se dá bavit :)
Koho hľadám
Hledám tady nějaké človíčky na psaní. Přátel moc nemám (tedy spíše nemám vůbec žádné).
Chybí mi psaní si s někým, takže bych tu rád potkal někoho, kdo bude ochotný si se mnou psát a nebude mu vadit občas vymyslet otázku nebo napsat první. Když bych zde někoho takového našel, byl bych moc rád a pokud uvidím, že to ten člověk se mnou myslí vážně, náležitě se odměním :)
Takže kdo se dokáže bavit normálně, je přátelský, ohleduplný, nesoudí podle vzhledu, určitě si budeme rozumět.
Charakteristika
Výška: 176cm
Váha: Hodně :D
Vlasy: Hnědé
Oči: Modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.