Blindr
sk cz si en

Jakub65

Muž, 21
Registrovaný/á: 01/01/2024 - 17:10
Naposledny online: Dnes - 01:54
Banskobystrický kraj - Slovensko
Niečo o mne
Som normálny chalan. Momentálne sa venujem štúdiu ale to je občas celkom osamelé a tak som tu. Hrávam na gitare, som mladý a inteligentný chalan. Mám rád zmysluplné konverzácie ale nie všetko by malo byť vážne a občas treba aj zábavu. Myslím si že keď ma spoznáš zistíš že som aj celkom vtipný. Som celkom ukecaný keď sa už trocha oťukám a to má človek nevie zastaviť
Koho hľadám
Hhľadám tu nejakú spoločnosť. Ak už niečo tu nájdem tak skôr niečo dlhodobé a ak nie tak dúfam že aspoň nejaké to priateľstvo a kontakty do budúcnosti z toho zostanú.
Charakteristika
Výška: 179
Váha: 70
Vlasy: Hnedé
Oči: Modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.