Blindr
sk cz si en

Vít Weilin Forejt

Muž, 23
Registrovaný/á: 26/05/2021 - 01:12
Naposledny online: Dnes - 11:29
Plzeňský kraj - Česko
Niečo o mne
Myslím si, že jsem milý, sympatický a stále se smějící človíček se smyslem pro humor :) Jsem také velmi přátelský, takže moc rád poznávám nové lidi :) Málokdy mě něco dokáže rozhodit či někdo rozčílit.
Koho hľadám
Hledám milou, sympatickou a usměvavou slečnu, se kterou si budu rozumět :) Důležité je, aby mě brala takového, jaký jsem :) Určitě nechci, aby byla namyšlená či si hrála na někoho, kým není. Vzájemná upřímnost by byla ta nejlepší volba :) Na vzhledu určitě nezáleží, za mě je důležité, jaký je človíček uvnitř :)
Charakteristika
Výška: 175 cm
Váha: 52 kg
Vlasy: Hnědé
Oči: Modré až zelené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.