Blindr
sk cz si en

Peter456

Muž, 31
Registrovaný/á: 18/04/2022 - 20:43
Naposledny online: Dnes - 18:38
Košický kraj - Slovensko
Niečo o mne
Som človek ktorý vie čo chce a ide si za tým. Popísal by som sa ako zodpovedný, uvoľnený a spontánny. Som otvorený novým veciam a nebojím sa rozvíriť hladinu rutiny každodenného života. Chodím do posilňovne, na prechádzky do mesta ale aj do prírody. Milujem stretávať a hlavne spoznávať nových ľudí. Som za párty rovnako ako za pokojný večer pri dobrom seriály alebo filme. Mám rád život a preto sa snažím žiť naplno a hľadám niekoho s kým taký život môžem zdielať ?
Koho hľadám
Ženu na trávenie spoločného času, pozeranie filmov, seriálov, do prírody, na tanec a proste všeobecne na život a zábavu a všetko čo s tým súvisí ?
Charakteristika
Výška: Nevyplnené
Váha: Nevyplnené
Vlasy: Nevyplnené
Oči: Nevyplnené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.