Blindr
sk cz si en

Vilo Slánsky

Muž, 31
Registrovaný/á: 01/07/2024 - 17:09
Naposledny online: 13/07/2024 - 16:20
Košický kraj - Slovensko
Niečo o mne
Fotka vznikla kombináciou tvárí všetkých známych ľudí, ku ktorým ma kedy kto prirovnal. Celkom sa podobá, až na to, že mi to pridalo asi 20 rokov. Nie som ziadny macho, svalovec, skor taky xichtik a v tvari vecny chlapec. Som tvorivý, zvedavý, vytrvalý a sútaživý
človek s minimálnymi nárokmi na telesný komfort. Tiež som relatívne slobodný tvor, takze nefajčím, nepijem, neberiem lieky, nepozerám TV, ani porno a nechodím voliť.
Moja práca dosť zaťažuje hlavu, takže mám rád občasný pobyt v prírode, dobrú hudbu a inteligentnú spoločnosť. Ideálne všetko naraz.
Koho hľadám
Kamošku na dlhé túry.
Charakteristika
Výška: 175
Váha: 60
Vlasy: Tmavý blond
Oči: Modré
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.