Blindr
sk cz si en

nahodnyINTJOnline

Muž, 26
Registrovaný/á: 23/11/2019 - 00:45
Naposledny online: Online
Košický kraj - Slovensko
Niečo o mne
Som introvert, inteligentný, úprimný, čestný, lojálny, tolerantný, s otvorenou mysľou, ambiciózny, v závislosti od tvojho vkusu aj vtipný, optimista (verím v lepšiu budúcnosť), niekedy smutný a(lebo) osamelý, citlivý na nespravodlivosť, skromný atď. atď. Mám rád slobodu.
Koho hľadám
Kamarátku. Niekoho, kto by vypočul moje myšlienky. S kým by som mohol zdieľať svoje radosti a starosti. Keby ťa úprimne zaujímalo čo hovorím, to by bolo fantastické.

Nezahral by si niekto so mnou nejakú strielačku, survival alebo nejakú inú počítačovú hru?

Rád by som s niekým šiel dakde von na prechádzku, na výlet alebo dakde inde.

Ďalej hľadám programátorov, grafikov a iných s ktorými by šlo niekedy spraviť dajaký biznis. Nejakú hru vytvoriť. Sám nemám toľko motivácie niečo tvoriť.

Správ som sa už ináč napísal dosť, bol by som rád, keby sa našlo dievča, ktoré by chcelo skúsiť aj niečo inovatívne ako voice chat alebo idenie von.

Chcel by som si tiež skúsiť vzťah. A mám záujem o dlhodobý vzťah.

Ale vlastne píšte mi tu kto chcete, veď mi tu veľa ľudí aj tak nepíše. Hlavne mi určite napíš, ak ťa môj profil pozitívne zaujal.

Požadované/odporúčané vlastnosti:
úprimnosť - toto je fakt dôležité
vernosť - kamarát, ktorý ma opustí je na nič
inteligencia - trojciferné IQ
dobrota/milosť/priateľskosť
abnormálnosť - normálni ľudia sú nudní a asi aj často netolerantní
komunikatívnosť - ja nemám často čo povedať, keď ani ty, tak to sa moc asi nepobavíme
otvorenosť iným názorom
Charakteristika
Výška: 182
Váha: štíhla postava
Vlasy: tmavé
Oči: Nevyplnené
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.